MENÜ

KAPAT

Videolar

Varis Nedir?

Yorumlar

avatar
Hakan kesimoğlu
Ziyaretçi
Hakan kesimoğlu

Merhaba hocam ben edirneden yazıyorum sevdiğim bir akrabam da varis ten dolayı ayak bileklerine morarma kabuk tutma ve yara var ufacık yara günlerce kapanmıyor gece bekçisi olarak bir sitede görev yapıyor 43 44 yaşların da sgk li ama maddi durumu kötü sizden bize yardımcı olup alamayacaginizi sormak istedim eğer yardımcı olursanız minnettar olurum sevgi ve saygılarımla

Cem Alhan
Editor

02123044444 bayramdan sonra Doç. Dr. Ümit Güllü’den randevu alın. Geçmiş olsun.

Sultan
Ziyaretçi
Sultan

Hocam iyi günler benm sol bacagimda aşırı şişlik,ağrı nedeniyle doktora gttim renkli doppler çekildi ve perforan yetmezlik tanisi konuldu.daflon tb.verdi doktorum.ve ilaç enjekte edilecek ufak bir işlem dedi Şırnak da çalışıyorum burda çok imkan yok sizce ne yapmalıyım?

Cem Alhan
Editor

Merhaba, ufak bir işlem. Orada yapılabilir. Geçmiş olsun.

nazlı altay
Ziyaretçi
nazlı altay

iyi günler babamın sol bacağında varisten dolayı şişme var. en son gittiğinde ultrasonla falan da baktılar iltihap oluşmuş. bazı zamanlar ateş yapıyor, sıtma tutuyor ve kıpkırmızı yanıyor. bacağının sol kısmı yürürken de ağrı yapıyor. hocam nasıl bir yol izlememiz gerekiyor? tedavisi ve kesin sonuç alınabilir mi? antibiyotik tedavisi veriliyor ama geçmiyor tekrarlıyor. kesin geçmesi için ne yapmak gerekir?

Cem Alhan
Editor

Ayak parmaklarında mantar var mı?